Atribuită Cumpărare directă

COT PPR 63MM-90GR ALB 3212-ELB-630000 KALDE 32290063000, CONF. REF. 428/13.09.2023

Număr anunț
DA34041694
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,88 RON
Valoare atribuită
44,88 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,88 RON

din 44,88 RON estimat