Atribuită Cumpărare directă

RACORD CU FIL EXT 20-1/2 PPR 3222-NMO-200B00 10240453 KALD, CONF. REF. 428/13.09.2023

Număr anunț
DA34042055
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,62 RON
Valoare atribuită
22,62 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,62 RON

din 22,62 RON estimat