Atribuită
Cumpărare directă
Tricou alb-înscripționat cu Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare” Zemeș
- Număr anunț
- DA34042586
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
- Furnizor / câștigător
- PASCALINI ANDREEA-MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42359566)
- Cod CPV
- 18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 19.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 20.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.