Atribuită Cumpărare directă

Opritor pentru masina cauciuc 60cm

Număr anunț
DA34044996
Autoritate contractantă
TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
31214110-3 · Separatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,40 RON
Valoare atribuită
756,40 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,40 RON

din 756,40 RON estimat