Atribuită
Cumpărare directă
ANTIVIRUS NORTON SECURITY DELUXE 5PC 12 LUNI
- Număr anunț
- DA34045524
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
- Furnizor / câștigător
- EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
- Cod CPV
- 48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,25 RON
- Valoare atribuită
- 130,25 RON
- Data publicării
- 19.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 20.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.