Atribuită Cumpărare directă

Evotools 675028 - Lampa de lipit cu gaz butan, 1.7 W, 123 g/h

Număr anunț
DA34047017
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42661100-8 · Echipament de lipire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,73 RON
Valoare atribuită
464,73 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,73 RON

din 464,73 RON estimat