Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE IARNA 2023

Număr anunț
DA34047158
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.320,40 RON
Valoare atribuită
10.320,40 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.320,40 RON

din 10.320,40 RON estimat