Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA34047600
Autoritate contractantă
Comuna Buda (CUI 3662444)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.917,64 RON
Valoare atribuită
2.917,64 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.917,64 RON

din 2.917,64 RON estimat