Atribuită Cumpărare directă

DGP AM POPAM - servicii de întreținere și reparare pentru auto B 148 WMA

Număr anunț
DA34047917
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI 7898600)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.358,82 RON
Valoare atribuită
1.358,82 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.358,82 RON

din 1.358,82 RON estimat