Atribuită
Cumpărare directă
CAPAC GURA VIZITARE AMBARCATIUNE CONFORM OFERTA ADV 1373018
- Număr anunț
- DA34048109
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- Yacht Tng (CUI 25051816)
- Cod CPV
- 34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,69 RON
- Valoare atribuită
- 504,69 RON
- Data publicării
- 19.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 20.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.