Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE PENTRU CERCETARE ARHEOLOGICĂ

Număr anunț
DA34048255
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.593,87 RON
Valoare atribuită
4.593,87 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.593,87 RON

din 4.593,87 RON estimat