Atribuită Cumpărare directă

POARTA HANDBAL DUR-ALUMINIU,3X2 M,COD 600

Număr anunț
DA34048371
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII, Arpasu de Jos (CUI 17771328)
Furnizor / câștigător
ARTIMEX PLAY SRL (CUI 38370256)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.605,04 RON
Valoare atribuită
3.605,04 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.605,04 RON

din 3.605,04 RON estimat