Atribuită
Cumpărare directă
INCHIRIERE UTILAJE
- Număr anunț
- DA34048650
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUACARAS S.A. (CUI 16868757)
- Furnizor / câștigător
- MIREA & PERNEU SRL (CUI 22621254)
- Cod CPV
- 45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 19.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 20.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.