Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii

Număr anunț
DA34048690
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA JANOS ZSIGMOND DARJIU (CUI 13971722)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,15 RON
Valoare atribuită
467,15 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,15 RON

din 467,15 RON estimat