Atribuită Cumpărare directă

SILICA GEL 90 C18-REVERSED PHASE

Număr anunț
DA34048820
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584 RON
Valoare atribuită
1.584 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584 RON

din 1.584 RON estimat