Atribuită Cumpărare directă

Servicii toaletare arbori

Număr anunț
DA34049713
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI 12284089)
Furnizor / câștigător
PRUDENT TRANS CARGO S.R.L. (CUI 43402931)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat