Atribuită
Cumpărare directă
rulouri exterioare din aluminiu culoare alba cu actionare manuala - 22 bucati
- Număr anunț
- DA34050060
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
- Furnizor / câștigător
- GLASS TERM SYSTEM S.R.L. (CUI 38594326)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.882,36 RON
- Valoare atribuită
- 25.882,36 RON
- Data publicării
- 19.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 21.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.