Atribuită Cumpărare directă

CF259X CARTUS TONER BLACK ( 10000 PAG) ORIGINAL HP M 305 MFP 429 428 M 404 MFP 329

Număr anunț
DA34050065
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI (CUI 2845419)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043,96 RON
Valoare atribuită
1.043,96 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043,96 RON

din 1.043,96 RON estimat