Atribuită Cumpărare directă

Cartuse Toner Original OEM 6025 yellow, cyan, black, magenta

Număr anunț
DA34051385
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.412 RON
Valoare atribuită
3.412 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.412 RON

din 3.412 RON estimat