Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in management pentru proiecte finantate prin PNRR C15-Dotari

Număr anunț
DA34052201
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat