Atribuită Cumpărare directă

pachet 11 cartuse toner

Număr anunț
DA34052746
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.101,42 RON
Valoare atribuită
1.101,42 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.101,42 RON

din 1.101,42 RON estimat