Atribuită Cumpărare directă

MASA / MASUTA INSTRUMENTAR 65*45 CU ROTI, SERTAR SO BOL

Număr anunț
DA34053168
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,50 RON
Valoare atribuită
599,50 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,50 RON

din 599,50 RON estimat