Atribuită Cumpărare directă

Revizie si reparatie auto CL 44 JUD- SF.Maria

Număr anunț
DA34053332
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
TUDAN TRAVEL SERVICES SRL (CUI 28197450)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490,76 RON
Valoare atribuită
1.490,76 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490,76 RON

din 1.490,76 RON estimat