Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET TRECERE FONTA 1, ROBINET TRECERE FONTA 3/4, ROBINET TRECERE 1/2/SNTFC CFR CALATORI SA /SRT
- Număr anunț
- DA34053566
- Autoritate contractantă
- SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
- Furnizor / câștigător
- FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
- Cod CPV
- 42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332,15 RON
- Valoare atribuită
- 332,15 RON
- Data publicării
- 20.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.