Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curierat national intern si international conform anunt de publicitate nr.ADV1379429
- Număr anunț
- DA34053669
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.237.945,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.237.945,60 RON
- Data publicării
- 20.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 21.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.237.945,60 RON
din 3.237.945,60 RON estimat