Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Midea Xtreme Save 12000 BTU, Wi-Fi, Clasa A++, Kit instalare inclus, Siste
- Număr anunț
- DA34053717
- Autoritate contractantă
- Gradinita "FULG DE NEA (CUI 32108125)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.647,02 RON
- Valoare atribuită
- 5.647,02 RON
- Data publicării
- 20.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.