Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII INTOCMIRE PTh,DTAC ,DTOE,VERIFICARE
- Număr anunț
- DA34054086
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
- Furnizor / câștigător
- SEPRIS SRL (CUI 36273621)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.000 RON
- Valoare atribuită
- 68.000 RON
- Data publicării
- 20.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 21.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.