Atribuită Cumpărare directă

Construire rețea de apa pe DI17(CF33591), DI19(CF33557) si DI42 (CF33579)

Număr anunț
DA34054831
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
LA MUSTEAŢĂ SRL (CUI 18719239)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890.000 RON
Valoare atribuită
890.000 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890.000 RON

din 890.000 RON estimat