Atribuită Cumpărare directă

Paine de casa integrala 1Kg,POGACI CU CASCAVAL 0.250KG

Număr anunț
DA34055026
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
PIINEA DE CASA SRL (CUI 1202920)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,12 RON
Valoare atribuită
672,12 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,12 RON

din 672,12 RON estimat