Atribuită Cumpărare directă

Servicii protectie impotriva razelor solare

Număr anunț
DA36024418
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.3 (CUI 4204160)
Furnizor / câștigător
QUICK ARTGLASS S.R.L. (CUI 42869166)
Cod CPV
45212190-4 · Lucrari de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.020 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.020 RON