Atribuită Cumpărare directă

APARAT AC GOLDSENSE PRO 12.000 BTU+KIT+INSTALARE, POTRIVIT ADV1426919

Număr anunț
DA36031892
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.915,97 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.915,97 RON