Atribuită Cumpărare directă

Servicii fizician medical in radiologia de diagnostic, cea interventionala si in medicina nucleara

Număr anunț
DA36007566
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
MED PHYS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 35321119)
Cod CPV
71340000-3 · Servicii integrate de inginerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON