Atribuită Cumpărare directă

Asigurare cladiri si bunuri

Număr anunț
DA34056575
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CULTURA BISTRITA-NASAUD (CUI 4347763)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.920,87 RON
Valoare atribuită
4.920,87 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.920,87 RON

din 4.920,87 RON estimat