- Număr anunț
- DA34057048
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30231000-7 · Ecrane si console de computere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,33 RON
- Valoare atribuită
- 119,33 RON
- Data publicării
- 20.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 21.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.