Atribuită
Cumpărare directă
Masa servita (grup sportiv lupte) prof Bolohan Andrei
- Număr anunț
- DA34057673
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR SUCEAVA (CUI 14056222)
- Furnizor / câștigător
- GNZ AUTO SRL (CUI 21445583)
- Cod CPV
- 15894300-4 · Feluri de mancare preparate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.541,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.541,28 RON
- Data publicării
- 20.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 29.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.