Atribuită Cumpărare directă

Whole Blood Column Kit - dep. diagnostic molecular

Număr anunț
DA34058210
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat