Atribuită Cumpărare directă

Makita NEBULA - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x25.4/20x3 mm, taiere uscata

Număr anunț
DA34058986
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.709,28 RON
Valoare atribuită
4.709,28 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.709,28 RON

din 4.709,28 RON estimat