Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de decopertare a solului necesare ca urmare a lucrărilor de investiții efectuate

Număr anunț
DA35982617
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
EUROZONE AG CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44866336)
Cod CPV
45112200-7 · Lucrari de decopertare a solului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
900.000 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900.000 RON