Atribuită Cumpărare directă

BRANULE SAFETY 18G, 20G, 22G, 24G, = OCT 2023 MS = FE 1940/19.09.2023 = S.5,6, POZ.125-128

Număr anunț
DA34059742
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440 RON
Valoare atribuită
440 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440 RON

din 440 RON estimat