Atribuită Cumpărare directă

Saltea fitness/yoga/pilates Dynamic, 173 x 61 x 0.4 cm, mov

Număr anunț
DA34059830
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,40 RON
Valoare atribuită
134,40 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,40 RON

din 134,40 RON estimat