Atribuită Cumpărare directă

Storuri de interior (Rev.2)

Număr anunț
DA34059868
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515410-2 · Storuri de interior (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.311,60 RON
Valoare atribuită
1.311,60 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.311,60 RON

din 1.311,60 RON estimat