Atribuită Cumpărare directă

MOBILIER DE BUCATARIE PT CRRNC TIMISOARA

Număr anunț
DA34059874
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MOBILA RADULESCU SRL (CUI 38157763)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.647,12 RON
Valoare atribuită
7.647,12 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.647,12 RON

din 7.647,12 RON estimat