Atribuită Cumpărare directă

vata medicala 200 gr

Număr anunț
DA36030756
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.556 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556 RON