Atribuită Cumpărare directă

Rampa cu 5 robineti, BD, fara tub extensie, volum umplere 1,20ml (cut*100)

Număr anunț
DA34060331
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141327-8 · Ace cu orificiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.985 RON
Valoare atribuită
13.985 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.985 RON

din 13.985 RON estimat