Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
Furnizare carburant pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1022415
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 145.815 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1009371
- Termen limită
- 02.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029173
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
145.815 RON
din 151.260,50 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 5.445,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.