Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,0% sub estimat
SERVICII DE INCHIRIERE CAMIOANE CU SOFER SI ECHIPAMENTE DE TERASAMENT CU OPERATOR IN VEDEREA TRANSPORTULUI ZAPEZII REZULTATE IN URMA DESZAPEZIRII SUPRAFETELOR DIN INCINTA AIHCB SI AIBB-AV
- Număr anunț
- CN1005665
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- PKF CONSTRUCT SRL (CUI 16136158)
- Cod CPV
- 60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.472.000 RON
- Valoare atribuită
- 147.098,59 RON 90,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 08:04
- Anunț de atribuire
- CAN1009494
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028979
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini transport zapada 19.09.2018.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE - transport zapada.pdf.p7s
- conventie pm.pdf.p7s
- F AB-BSSM PL-01-01 PLCSSM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028979.pdf
- MODELE DE FORMULARE.docx.p7s
- Norme privind ssm AB BSSM PL 01 Rev19 pt contracte.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PKF CONSTRUCT SRL CUI RO 16136158
Valoare atribuită
147.098,59 RON
din 1.472.000 RON estimat
90,0%
Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 1.324.901,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.