Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat

CONTRACTULUI DE FURNIZARE BRÂNZETURI

Număr anunț
SCN1022408
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
MATRA SRL (CUI 6287579)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569.060 RON
Valoare atribuită
480.157,10 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
25.10.2018 07:44
Anunț de atribuire
SCNA1011008
Termen limită
15.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028549

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 569.060 RON Adjudecat: 480.157,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 brânză proaspătă 31.590 RON FALCONS SRL 27.974,70 RON ↓11,4%
2 brânză telemea 145.880 RON S.C NISARA IMPEX S.R.L 112.327,60 RON ↓23,0%
3 cașcaval tip Rucăr 164.412 RON MATRA S.R.L. 295.576,24 RON
4 cașcaval tip Dalia 164.412 RON
5 brânză topită cu smântână 31.394 RON
6 brânză topită cu șuncă 31.372 RON DOIMAN COM S.R.L. 44.278,56 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

480.157,10 RON

din 569.060 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 88.902,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.