Atribuită Cumpărare directă

Pachet DELEGARE+ACHIZITII - Servicii de consultanță în domeniul achizițiilor -UAT ORASE

Număr anunț
DA34061415
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
CISIF Centrul de Idei si Solutii Financiare (CUI 38191650)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.150 RON
Valoare atribuită
12.150 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.150 RON

din 12.150 RON estimat