Atribuită Cumpărare directă

Materiale diverse MJI BV

Număr anunț
DA34061899
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE BRASOV (CUI 4384303)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,21 RON
Valoare atribuită
407,21 RON
Data publicării
20.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,21 RON

din 407,21 RON estimat