Atribuită Cumpărare directă

Delaco cascaval calup

Număr anunț
DA34061997
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01541 BUDIENI (CUI 15042080)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI 11411737)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.525 RON
Valoare atribuită
1.525 RON
Data publicării
21.09.2023 11:10
Data finalizării
22.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.525 RON

din 1.525 RON estimat